+420 601 383 935
Všední den 9:00 - 17:00
Pomůžeme Vám
uspět na německém trhu
Německý systém podnikání a pracovně právních vztahů je od našeho rozdílný. Nenecháme vás v něm utopit. Poskytujeme kvalifikované služby firemního poradenství s orientací na německý trh.

O společnosti

Jsme česko-slovenská společnost se zaměřením na německý trh. Našim klientům nabízíme firemní poradenství dle aktuálních zákonů německé legislativy. V naší dlouholeté praxi nejčastěji řešíme podnikatelské záměry a expanze firem do Německa. Našimi klienty jsou především firmy a podnikatelé mířící za úspěchem k našim západním sousedům.

Život a hlavně studium v Německu nám umožnilo nahlédnout do všech zákoutí tamního obchodního systému. Nabrali jsme zde praktické zkušenosti, které nyní uplatňujeme ve váš prospěch. Bedlivě sledujeme veškeré novinky a aktualizace. Průběžně se školíme a nadále vzděláváme. Díky tomu vám přinášíme plnohodnotné řešení firemního poradenství. To vše bez nutnosti cestování do zahraničí a využití služeb tlumočníka. Mimo jiné zajišťujeme i informace o bonitě, insolvenci firem, výpis z obchodního registru a překlady.

Pomáháme ale i soukromým osobám. Ať už teprve plánujete nebo aktuálně pracujete v Německu, mějte nás po svém boku. Poradíme vám s veškerými pracovně právními vztahy. Víme, na co máte nárok. Upřesníme, jaké máte povinnosti. Poradíme s výhodami, které vám německý stát nabízí. A v případě hrozící výpovědi vám řekneme, co dělat, abyste jen tak neskončili na dlažbě.

Český/slovenský zaměstnavatel vs. německý zaměstnanec

Naše služby

Základní právní informace

Výpisy z obchodního rejstříku

Inkasní a zprostředkovatelské řízení

Informace o bonitě

Informační brožury z oblasti práva

Poradenství při hledání zaměstnání

Překlady a tlumočení

Proč si vybrat nás

Specializujeme se na německý trh
Jistíme každý váš krok v Německu. Místní nároky a požadavky na firmy známe do detailů. S námi po boku proplujete německým trhem bez klopýtnutí.
Známe právní aspekty podnikání
Každá země má pro podnikatele jiné podmínky. Rozjedeme s vámi podnikání v Německu. Dohlédneme, aby vaše aktivity byly v pořádku a firma uspěla.
Známe trh s nemovitostmi
Nemovitostmi se zabýváme už léta. Pomáháme developerům s realizací celé stavby. Od nákupu pozemku, přes stavební povolení, až po samotný prodej.
Známe výběrová řízení
Výběrové řízení je kolotoč různých požadavků. Postaráme se, aby se vám z něj nezamotala hlava. Vzdělání a zkušenosti z výběrových řízení pro státní firmy v Německu využijeme ve váš prospěch.

Naši spokojení klienti

S firemním poradenstvím zaměřeným na německý trh máme bohaté zkušenosti. Během naší dlouholeté praxe jsme pomohli uspět mnoha klientů. Mimo jiné jsme spolupracovali i s těmito firmami:

Vaše poptávka

Hledáte partnera, který vám pomůže s výběrovým řízením? Plánujete podnikání v Německu? Potřebujete poradit při hledání práce v Německu? Nebuďte na své problémy sami. Kontaktujte nás a společnými silami vše vyřešíme.

Více informací
Více informací
Top